Nowy Świat Ceremonii

Profesjonalne gabinety kosmetyczne w Górskim Spa zostały stworzone z myślą o wymagających Gościach, dla których ważne jest poczucie komfortu, piękna, bezpieczeństwa i higieny. Moje Spa powstało z pasji, jaką jest kosmetologia w komfortowym, sprzyjającym relaksowi miejscu.

W gabinetach panuje przyjazna, intymna atmosfera otoczenie jest kameralne. Ponadto oddaję Państwa w ręce wykwalifikowanej terapeutki. Przykładam dużą wagę do edukacji, która jest gwarantem najwyższej jakości usług.

Zabiegi SPA wykonuję używając profesjonalnych, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu dermokosmetyków francuskich marki Purlés i Ericson, amerykańskiej marki Dermalogica, włoskiej marki Bioline,  kosmeceutyków amerykańskiej marki Dermomedica oraz szwajcarskiej marki Selvert Thermal. Firma Purlés stawia na połączenie sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej. Dermalogica oferuje zindywidualizowane terapie różnych problemów skóry, o szerokim spektrum działania składników aktywnych, dzięki czemu zapewnia spektakularne efekty. Bioline natomiast to gwarancja doskonałego działania innowacyjnych polimerów wypełniających oraz nowoczesnych struktur nanocząsteczek. Ericson to francuski lider na rynku kosmetyki profesjonalnej działający od ponad 30 lat w dziedzinie kosmetologii i dermatologii. Dermomedica to świadome podejście do pielęgnacji skóry w trakcie kuracji estetycznych. Zaawansowanie formuły kosmeceutyków są preparatami z pogranicza leków i kosmetyków. Podstawą  filozofii marki Selvert Thermal jest przekonanie, że dla zachowania zdrowia i dobrego wyglądu skóry niezbędne jest wspieranie jej systemu immunologicznego.

Kładę szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów oraz nieschematyczne podejście do potrzeb skóry naszych Gości. Nawet w doborze muzyki towarzyszącej w czasie Ceremonii. Wykonuję profesjonalną analizę kondycji skóry metodą FaceMapping®. Konsultacja z terapeutą ujawnia ewentualne przeciwwskazania do przeprowadzenia niektórych zabiegów. Daje także pojęcie o sposobie codziennej pielęgnacji oraz doborze odpowiednich produktów.

Oferuję Ceremonie pielęgnacyjne dla każdego rodzaju skóry twarzy i ciała: nawilżające, odżywcze, regenerujące, antycellulitowe, ujędrniające, modelujące, z wykorzystaniem składników aktywnych, takich jak peptydy, neuropeptydy, komórki wzrostu, witaminy, koenzym QlO, komórki macierzyste, kawior, sterole roślinne, kolagen, kwas hialuronowy, wiele aktywnych składników pochodzenia roślinnego, do których zaliczamy między innymi Kompleks Roślin Alpejskich oraz szereg rodzai kwasów chemicznych o stężeniach medycznych. Dbam o skóry z problemami dermatologicznymi: trądzik pospolity, różowaty, atopowe zapalenie skóry czy przebarwienia. Obecność na rynku marki Purles, Ericson, Dermalogica, Dermomedica oraz Bioline poparta jest długoletnim doświadczeniem naukowców, skrupulatną kontrolą jakości oraz niezależnymi testami dermatologicznymi.

Nie mówię o pięknych i magicznych rozwiązaniach prawdziwych problemów. Dla mnie najważniejsze jest zdrowie skóry. Wierzę, że Twoja skóra jest równie niepowtarzalna jak Twoje linie papilarne, dlatego każdy zabieg rozpoczyna się od indywidualnej, dokładnej diagnozy stanu Twojej skóry, która stanowi podstawę do wysoce spersonalizowanego programu pielęgnacyjnego przeznaczonego tylko dla Ciebie.

Jako ekspert od ponad 30 lat zajmuję się profesjonalną pielęgnacją skóry, dlatego moim celem jest edukacja i pomoc udzielana moim klientom w osiągnięciu zdrowej skóry jakiej nie mieli nigdy wcześniej. Kiedy osoby, które stosują produkty oferowane w gabinecie mówią o nich to dlatego, że są dumni ze stanu swojej skóry i zadowoleni z wyników i posiadanej wiedzy, którą tak otwarcie się dzielę.

Moim celem jest Państwa sukces, dlatego zadowolenie Gości oraz troska o ich bezpieczeństwo, stanowią dla mnie wartość nadrzędną. 

Wykorzystuję swoją wiedzę, swoje dłonie i swoje serce.

Małgorzata Babik
Ekspert Dermalogica®